Jak zastavit proces vznikání vrásek?

Jak zastavit proces vznikání vrásek?
Poznejte osvědčené způsoby, jak oddálit proces stárnutí pokožky!
Každý z nás by chtěl mít možnost pochlubit se krásnou a hladkou pokožku po dlouhou dobu. K dosažení tohoto cíle, je třeba znát triky na krásu, které nám pomohou výrazně ovlivnit tvorbu vrásek v naší pokožce a to zejména na obličeji a krku. Takže – co je třeba udělat, aby se zpomalil proces stárnutí?
Dejtese na antioxidační dietu
Antioxidanty jsou sloučeniny, které neutralizují škodlivé ůtoky volných radikálů na organizmus. Jsou to zákeřné volné radikály a tedy konzumace příliš málo antioxidantů každý den způsobuje, že se naše pokožka stává ochablá a rychleji se na ni objeví znetvořující a nevzhledné vrásky. Jak změnit tento stav? Vprovázením antioxidantů do svého každodenního jídelníčku! Kde je najdeme? Většina antioxidantů nalezneme v zelenině, ovoci a přírodních šťávách, které je třeba jíst nejméně 5x denně. Vhodné je také jednou denně, například ráno na snídani, popíjet dobrý zelený čaj, který je bohatý na antioxidanty a už od samého rána tak budeme tělu poskytovat jejich čerstvou dávku.
Provádějtemasáž obličeje
Masáž obličeje je činnost, kterou bychom měli opakovat každý den, nejlépe dvakrát denně – ráno a večer. Vše se děje proto, aby stimulovat mikrocirkulaci v kožních buňkách, které zatímco zůstávají aktivní, chrání pokožku proti procesu stárnutí. Kromě toho, každo denním masírováním pokožky obličeje a krku pomůžeme jakoby „rozžehlit“ mimické vrásky, které se po určité době mění v hluboké a těžko odstranitelné vrásky. Jak provádět masáž? Na začátku náleží důkladně očistit pleť z make-upu. Potom prsty provádějte kruhový pohyb po celém obličeji a také pokožku jemně hlaďte a poštípávejte. Ještě jednodušší a efektivnější masáž obličeje budete provádět, pokud se po očištění, naloží na pokožku bohatý na účinné složky krém proti vráskám (např. Lefery Active Cell Regeneration).

Používejexterní přípravky
V zájmu své ochrany proti procesu stárnutí, nemůžeme také zapomínat na používání osvědčených přípravků, které na pokožku působí proti vráskám. Nejpopulárnější specyfikami v boji s vráskami jsou dnes aktivní séra bohaté na cenné složky, profesionální krémy, jako je např. Lefery, o kterém je řeč výše.

Přečtěte si také článek healthraport.cz