Nacházíte se zde: Úvod > Společnost Solar Group

Krátce o společnosti Solar Group

O společnosti Solar Group

Společnost SOLAR GROUP s.r.o., která byla založena v roce 2001, se zabývá prodejem a montáží solárních systémů, jak pro domácnost, tak pro obchodní či výrobní firmy České republiky. Instalujeme solární systémy termické a fotovoltaické.

Spolupracujeme s největšími výrobci

V rámci poptávky  jsme schopni  uspokojit i klienta, který klade nárok na nejvyšší kvalitu a design  těchto systémů. Naše společnost spolupracuje s největšímí výrobci jako jsou firmy Kyocera, Schüco, Viessmann, Buderus. Zázemí a technické poradenství těchto společností zaručuje maximální spokojenost našim zákazníkům.  Rovněž VYŘIZUJEME celkovou agendu  pro instalaci solárních systémů, včetně pomoci v získání STÁTNÍCH DOTACÍ.

Zelená úsporám

Společnost SOLAR GROUP s.r.o. je registrována u SFZP v seznamu odborných dodavatelů, což je jedna z podmínek, aby mohla být čerpána dotace z programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Více na http://www.zelenausporam.cz/.

Jednoduché systémy úspory energie

Snahou naší firmy je představit lidem možnosti jednoduché úspory elektrické energie diky systémům , které využívají solární energii. Přístup společnosti k životnímu prostředí nám není lhostejný a činností naší firmy se snažíme o jeho zlepšení, a proto Vás rádi přivítáme v naší firmě, kde Vám ukážeme a vysvětlíme jak systémy fungují a jak šetří přírodu a obsah vaší peněženky.


| | Nahoru  ↑